Види шахрайства

Корисні посилання

Зворотній зв`язок


Галерея накладок

Топ-Новини

Топ-Відео

Топ-Статті

Статті

Шахраї придумали новий спосіб вимагання: конверт в закритому авто
2016-08-22

Раніше "спритні" шахраї діяли схожим чином: вішали замки на двері машин, вимагаючи від господаря певної суми за продаж ключа, крали номери і вимагали гроші за те, щоб отримати цей номер назад, і т.д. Більшість аферистів навіть не викрадають машини - частіше за все з тієї простої причини, що їм просто не вистачає знань, умінь і обладнання, щоб це зробити. Але зараз вони придумали нову схему, засновану на засобі електронного злому машини - "кодграббер".


Ідея проста: натиснути на страху втратити улюблений автомобіль з цінними речами, які можуть зберігатися всередині. "Кодграббер" відкриває для шахраїв двері в авто, після чого вони залазять всередину, але нічого не крадуть, а лише залишають послання для власника на сидінні авто, після чого йдуть, закривши двері, як ніби нічого й не сталося.


У посланні сказано щось на кшталт: "Ось, дивіться! Ми цілком в змозі залізти до вас у машину! А якщо не хочете гіршого - перерахуйте нам таку-то суму", але тільки більш завуальовано, щоб правоохоронним органам у разі виявлення не було до чого причепитися. Наприклад, необхідну суму вони називають "благодійною сумою" і "допомогою проекту". І в результаті, їм дійсно нічого пред`явити, адже вони нічого не вкрали і навіть нічого не вимагають.


Зрештою, власник машини зі страху її втратити перераховує необхідну суму. А адже шахраї нічого толком не гарантували в посланні! І через деякий час власник може знову отримати подібний конверт, але з уже більшою необхідною сумою.


В першу чергу, ми радимо ні в якому разі не відправляти гроші, адже таким чином ви покажете, що ви в змозі віддати їм гроші, а значить, можна попросити ще.


Ще розумно буде подбати про безпеку авто. Закривання машини механічним ключем виключить можливість перехоплення електронного коду. Крім того, бажано поставити додаткову охоронну систему, наприклад, не взламуючу діалогову сигналізацію.


Подбайте про те, щоб подібного більше не сталося, і ні в якому разі ніколи не погоджуйтеся з вимогами шахраїв.

 

 

 

Джерело: newsmir.info

Рекомендовані статті