Види шахрайства

Корисні посилання

Зворотній зв`язок


Галерея накладок

Топ-Новини

Топ-Відео

Топ-Статті

Новини

Приватбанк ввів зручний сервіс миттєвого блокування карток через банкомати
2013-04-25

Приватбанк ввів новий сервіс для підвищення безпеки власників пластикових карт - можливість миттєвого блокування карти через банкомати. Як повідомили в банку, також заблокувати карту можна з допомогою телефонону Сервісного центру або через Інтернет. Така послуга дозволяє клієнтам убезпечити свої кошти у випадку втрати, крадіжки пластикової карти, підозр на дії шахраїв та інших непередбачених обставин.

"Якщо ви втратили картку або виникла інша необхідність тимчасово заблокувати використання коштів, як правило, наші банкомати завжди будуть поруч, і убезпечити свої гроші можна практично миттєво, - каже заступник голови правління Приватбанку Юрій Кандауров. - Також блокувати картку можна в будь-який час за безкоштовним телефону Сервісного Центру банку і систему Інтернет-банкінгу Приват24".

Для того, щоб самостійно заблокувати пластикову карту, досить натиснути кнопку "Операції без карти" на головному меню банкомата і вибрати функцію "Заблокувати карту". Після введення номера пластикової карти, завершення операції потрібно підтвердити пін-кодом. Також банкіри нагадують про необхідність дотримуватись основних правил безпеки при розрахунках платіжними картами.

Зняти обмеження на використання коштів на карті можна за телефоном Сервісного центру банку або через Інтернет - систему Приват24.

Джерело: ПриватБанк

Рекомендовані новини